Jakie są korzyści z uprawy feminizowanych nasion?

Nasiona feminizowane

Uprawa feminizowanych nasion marihuany jest korzystna z wielu powodów. Nie tylko rośliny feminizowane są łatwiejsze w uprawie i produkują więcej THC, ale korzyści z uprawy feminizowanych nasion marihuany wykraczają poza te dwie zalety. Feminizowane nasiona są prawie zawsze żeńskie, a to dlatego, że są specjalnie uprawiane w ten sposób. Jeśli uprawiasz normalne (lub "regularne") nasiona, masz około 50% szans na uzyskanie męskich lub żeńskich roślin. Uprawa feminizowanych nasion marihuany eliminuje to ryzyko prawie całkowicie. Przyjrzyjmy się niektórym korzyściom płynącym z uprawy feminizowanych nasion!

Brak ryzyka męskich roślin

Jedną z zalet uprawy feminizowanych nasion marihuany jest brak ryzyka pojawienia się męskich roślin. Pamiętaj, że przy uprawie zwykłych nasion istnieje 50% szans, że wyprodukują one męskie rośliny. Oznacza to, że będziecie musieli usunąć te rośliny, zanim zapylą wasze żeńskie rośliny, co może być prawdziwym bólem. Nie możecie palić męskich roślin, więc są one stratą czasu i energii. Ponieważ feminizowane nasiona są prawie zawsze żeńskie, nie musicie się o to martwić. Nie trzeba już sprawdzać, czy nie ma męskich roślin i wyrywać ich!

Produkują więcej THC

Kolejną zaletą uprawy feminizowanych nasion marihuany jest to, że produkują one więcej THC. Zbierając nasiona z jednej żeńskiej rośliny, będziesz miał mnóstwo roślin, aby przetestować swoje zbiory i przeanalizować zawartość THC. Analiza ta może być wykorzystana do określenia, za ile można sprzedać swoje zbiory. To kolejny powód, dla którego inwestycja w wysokiej klasy nasiona feminizowane jest świetnym pomysłem.

Łatwe do wykrycia problemy

Kolejną zaletą uprawy feminizowanych nasion marihuany jest to, że łatwiej jest wcześnie wykryć problemy. W przypadku uprawy normalnych nasion, wczesne wykrycie problemów może być trudne. Zazwyczaj trzeba poczekać, aż roślina będzie miała około 6-8 tygodni, zanim będzie można dokładnie określić przyczynę problemu. Jednak w przypadku nasion feminizowanych, często można zauważyć problemy od razu po ich pojawieniu się. Dzieje się tak, ponieważ w przypadku nasion feminizowanych każda roślina wygląda dokładnie tak samo. Zwracając uwagę na problemy w waszym pomieszczeniu do uprawy wcześniej, będziecie mieli większą szansę na ich rozwiązanie, zanim staną się poważnymi problemami.

BLOG

Ostatnie wpisy